Menü veya Yönetim programı için >>> Ücretsiz Demo Talep Edin

Bremen/İstanbul/İzmir

QR Menü Nedir? - The Maestro

QR Menü Nedir?

Temmuz 6, 2022 admin 0 Comments

QR menü, karekodlar aracılığıyla erişilebilen bir dijital menüdür.
Restoran, cafe gibi yeme içme sektöründeki işletmeler tarafından tercih edilir.

Kafe, Restoran ve Oteller İçin Yeni Nesil QR / Karekod Menü Sistemi ile menünüzü dijital ortama taşıyarak, ürünlerinizi garson ve menü beklemeye gerek kalmadan, müşterilerinizin mobil cihazlarında hızlıca göstermek için kullanabilirsiniz.

Etkileyici Menü Tasarımı:
Ürünlerin daha etkileyici ve anlaşılır bir biçimde sunulması sağlanır. Popüler ürünler ön plana çıkarılabilmektedir. Ürünlerin altında detaylı açıklamalara yer verilebilir. Müşterilerin sipariş anında ürünleri fotoğraf ve bilgi detaylarıyla görebilmesi karar vermelerini kolaylaştırmaktadır.

Sınırsız Menü ve Kategori Oluşturabilir ve Yönetebilirsiniz

Sınırsız Mobil Cihazda Görüntülenebilmektedir.

Logonuzu ve Firma Bilginizi Kolayca Ekleyebilirsiniz.

3. Firmalardan Reklam Alabilme Özelliği ile Ek kazanç Elde Edebilirsiniz

Uygulama ve Kurulum Gerektirmeyen Kullanım

Uygulama Bulut Tabanlı Uygulama olduğu için her cihazda çalışabilir, bilgisayarınıza program yada el terminali almanıza gerek kurulmasına gerek yoktur.

Sadece İnternet bağlantınızın olması bu programın çalışması için yeterlidir.

Programı personelinizin öğrenmesine gerek yoktur, müşteri kendisi kullanacak ve böylece personel kayıplarında, program eğitimi almış kişilere gerek olmayacaktır.

Uygulama içinde, reklam firmasına bağlı kalmadan , 2 tema şeklinde, açık ve koyu QR kod broşürü oluşturabilme özelliği vardır.

Beğeni Yönetimi

Beğenilerin müşterilere gösterimini bu modül ile açıp kapatabilirsiniz.

Yabancı Dil Desteği

Dijital QR Menü, farklı ülkelerden işletmenize gelen müşterilerinizin menü, ürünler ve fiyatlarla ilgili bilgileri ve açıklamaları rahatça anlayabilmesi için yabancı dil seçeneği sunmaktadır.

Satışlarınızı Artırın

Dijital Qr menü kullanımı sayesinde ürünlerinizi görsel, dinamik ve etkileşimli bir şekilde sunarak satışlarınızı %30 oranında artırabilirsiniz.

Yeni Müşteriler Kazanın

Menünüzdeki ürünleri fotoğraflarıyla birlikte sosyal ağlarda paylaşarak ürünlerinizin qr menü üzerinden reklamını yapabilir, çok sayıda yeni müşteri kazanabilirsiniz.

Müşteriniz Beklemez

Yoğun Olduğunuzda müşteriler garsonu beklemez! Tek tıklamayla menüye eriştiren hızlı hizmet.

Uzman Kadro

The Maestro kadro sürekliliğini prensip edinmiş bir kurum olarak yüksek hizmet süresi ortalaması sayesinde üst düzey bir ekibe sahiptir. Yılların getirdiği kurumsal ve bireysel bilgi, deneyim birikimi ile sektörün en kaliteli destek hizmetini sunar.

Dijital QR Menü, restoran menülerinizi iPhone ve Android telefonlarda sadece QR kodu okutarak uygulama indirmeden menüye anında erişmenizi sağlayan dijital menü sistemidir.

İncelemek için tıklayınız

leave a comment