Menü veya Yönetim programı için >>> Ücretsiz Demo Talep Edin

Bremen/İstanbul/İzmir

Avm Yemek Alanı Yönetimi Yazılımı - The Maestro

Avm Food Court içinde müşterilerinize Avm Yemek Alanı Yönetimi yazılımımızı kullanarak sorunsuz hizmet verebilirsiniz. Ayrıca AVM deki işletmeleri listeleyebilir ve otoparkınızıda yönetebilirsiniz.

AVM Uygulaması Özellikleri

Müşteri, Otoparkta aracını park ettiği kolonda bulunan QR kodu okutarak, “araç park yeri” yazılımımıza kayıt eder.

Eğer müşteri, engelli park yerine park ederse , müşteriye sistemden uyarı mesajı gider, engelli müşteri ise, müşteri engelli kart numarasını girerek güvenlik prosedürünü geçer.

Yazılımımıza program yüklemeden giriş yapabilen müşteri, yazılım içinden, avm işletme sayfasından, kategori yada işletme adını arayarak, gideceği route’u planlar.

Avm ye ait Wi-fi giriş bilgileri sistemden gösterilebilmektedir.

Yazılımızda Türkçe dahil 20 farklı dil seçeneği vardır.

Kısa yol çağrı  butonları (Doktor çağır , Güvenlik çağır, Aracımı getir) mevcuttur.

Müşteriniz, yeme içme kısmında, food court taki, ortak yemek alanında, işletme  adlarının tümünü görebilir ve işletmelerin balkonda alanları var mı? gibi özellikleri görebilir.

Avm ortak yemek alanına gelen müşteri, ilk girişten başlayarak fayda/maliyet oranına bakmadan karşılaştığı ilk yemek firmasından  yemek seçerken, bizim yazılımımız ile klasik, alışagelmiş sistem dışında, müşteri önce masasını seçer ve oturur, masadaki QR kodu okutarak , avm food court yemek alanındaki tüm işletmeleri gösteren ana sayfa açılır, müşteri, ”ürün arama” dan, “ara”kısmına  o gün yemek istediği ürünü yazar ve aranan ürün ,tüm işletmelerde menülerde taranarak ilgili ürünler listelenir .
Bulduğu işletmelerin yanında incele kısmına tıklayarak işletmenin menüsüne giriş yapar inceleme yapabilir.

Müşteri artık, ürünün, hazırlanma süresi, kalori ve fiyat aralığına göre de işletmeyi seçer ve sipariş geçer. Sipariş geçmeden, ödemesini işletmeye yapar, işletme ürün tamamladığında müşterisine sms yada sistem üzerinden müşteriyi bilgilendirir. Müşteri ürününü teslim alarak alışverişi tamamlamış olur.

Yazılım içindeki, avm ve işletme  “reklam banner” alanına, avm mağazalarından reklam alınarak kazanç sağlanabilir.

Yazılım özelliğinden biri olan , “avm için anket butonu” ile müşterileriniz  ayrıntılı değerlendirme yapabilirken, analizlerinizle hızlı çözüm üreterek kalite puanınızı yükseltebilirsiniz.

Yazılımımızın Avm’de halihazırda kullanılan yazılımlarla, ortak çalışabilme özelliği vardır.

Cep telefonu, tablet ve bilgisayarda uygulama kurulumuna gerek yoktur. Uygulamayı kullanmak için internet bağlantısı olması yeterlidir.
Kullanımı oldukça kolaydır. Personel eğitimi istemez.